Skontaktuj się z nami kontakt@eco-pellets.pl

Oferta pelletu drzewnego

Skrupulatnie dbamy o to, aby Klienci decydujący się na zakup naszego opału otrzymywali surowiec pierwszej klasy. W związku z tym, wybierając nasz produkt mają Państwo pewność, że jest to pełnowartościowy pellet drzewny wyprodukowany w 100% z naturalnej masy, bez dodatku lepiszcza służącego do spajania granulatu.

Nasza firma produkuje opał wyłącznie z czystych, dostarczanych przez sprawdzonych kontrahentów trocin, głównie świerkowych. Surowiec jest w procesie produkcji poddawany kontroli jakości, a następnie pakowany w worki i dostarczany Klientom między innymi w Małopolsce.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

 

 

 

Charakterystyka

Poniżej przedstawiamy dane techniczne oferowanego przez nas pelletu. Badania zostały wykonane przez SGS Institut Fresenius BmbH w Niemczech.

Średnica 6 mm
Wartość opałowa ok 18 MJ/kg
Zawartość popiołu 0,4%
Wilgotność 5,8%
Zawartość frakcji drobnej 0,1%
Wytrzymałość mechaniczna 98,5%

Najwyższa jakość

Jako producent jesteśmy pewni, iż oferowany przez nas pellet spełni oczekiwania naszych Klientów. Wysoka jakość naszego produktu została potwierdzona certyfikatem Din plus. Otrzymany certyfikat nakłada na nas obowiązek nadzoru nad procesem produkcji i stałej kontroli jakości pelletu  w posiadanym przez nas laboratorium.

Certyfikat Zertifikat

Pakowanie

Worki 15kg

65 worków na palecie
Waga: [???]
Paleta: [???]

Big bag

Waga: [???]
Paleta: [???]